Pytania/faq

Pytania

najczęściej zadawane pytania

Co otrzymamy wybierając was?

Dokładne informacje znajdują się na podstronie „oferta”. Zasada jest prosta – pakiet jest jeden (podstawowy) i sami wybieracie dodatki, które znajdują się poniżej. Link do podstrony z cenami możecie otrzymać kontaktując się z nami.

Ile zdjęć otrzymamy?

Jeśli jest to reportaż od przygotowań do przyjęcia (1 w nocy) to jest ich minimum 350 – zazwyczaj jest ich więcej, jednak każde wesele jest inne i nie możemy zagwarantować większej liczby zdjęć. W wyselekcjonowanych zdjęciach nie ma takich samych ujęć, musicie nam również zaufać, że nie zostawiamy na swoich dyskach udanych, wnoszących coś fotografii których nie otrzymacie.

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?

Zdjęcia przesyłamy w postaci galerii internetowej do której link możecie przesłać Gościom. Dodatkowo dla was wysyłamy zdjęcia do pobrania w rozmiarze S i XXL. W naszej ofercie zdjęcia dodatkowo będą wgrane na pendrive oraz wydrukowane (150szt) w formacie 15x23cm, a to wszystko w naturalnym pudełku.

Oczywiście istnieje możliwość dodatkowego zamówienia większej ilości odbitek. Drukujemy też zdjęcia w innym rozmiarze lub w postaci fotoksiążek. O dodatkowych zamówieniach możemy spokojnie porozmawiać po ślubie, gdy otrzymacie już materiał.

Jak pracujecie?

Pracujemy dyskretnie, jesteśmy niewidoczni dla otoczenia, ale widzimy wszystko! Nie lubimy powtórek i ustawiania, jednak służymy radą i pomocą. Zaczynamy podczas przygotowań, zazwyczaj jest to ok godz. 12, a kończymy po oczepinach ok 1 w nocy.

W ile osób fotografujecie?

Głównie fotografuje Tomek i to on jest na każdej imprezie, a dobierając drugiego fotografa towarzyszy mu Sylwia. Pracując we dwójkę mamy pewność że nie przeoczymy żadnego momentu na waszym ślubie. Możemy wybrać się na krótką sesję a drugi fotograf zostać na sali i uwieczniać to co się tam dzieje. Zawsze dzielimy się zadaniami, a wszystko po to aby pamiątka z waszego ślubu była jeszcze piękniejsza. Dodatkowo, nie ukrywając, jesteśmy parą, więc w ten dzień pracuje nam się jeszcze lepiej :). Pamiętajcie że podczas sesji ślubnej zawsze jest jeden fotograf.

Gdzie fotografujecie?

Jesteśmy z okolic Wadowic i Andrychowa więc fotografujemy głównie na terenie małopolski oraz śląska. Chętnie jednak wyjeżdżamy dalej i zwiedzamy nowe miejsca.

Chcielibyśmy zobaczyć więcej zdjęć.

Nie ma problemu, jeśli skontaktujecie się z nami chętnie wyślemy link do całego reportażu który zrealizowaliśmy. To najlepszy sposób na upewnienie się czy na pewno wybieracie odpowiedniego fotografa.

Jak wygląda i ile trwa plener ślubny?

Zawsze pytamy was jaki styl sesji preferujecie, czy to ma być miasto czy może góry i wspólnie wybieramy miejsce. Nie musicie być modelami i nie musicie umieć pozować, doradzimy jak powinniście się ustawić lub pokażemy wam to na naszej małej ściądze. Zazwyczaj plener trwa od ok 1 do 2 godzin więc warto wziąć wygodne buty i dobry humor.

Czy w dniu ślubu możemy wykonać zdjęcia z Gośćmi?

Jak najbardziej, najczęściej sami proponujemy aby jedną z przerw między setami muzycznymi poświęcić na zdjęcia pamiątkowe. W szybkiej organizacji zawsze chętnie pomaga nam zespół, który informuje wszystkich Gości.

Czy koszty dojazdu są już w cenie?

Jeśli mieszkacie nie dalej niż 150 km od Wadowic wszystkie koszty dojazdu są w cenie, w innym wypadku musimy to z Wami ustalić. Gdy to będzie znaczna odległość może być również tak, że będziemy potrzebować noclegu aby odpocząć przed podróżą.

Jak długo będziemy czekać na nasze zdjęcia?

Zdjęcia staramy się oddawać jak najszybciej, zazwyczaj jest to maksymalnie miesiąc, jednak gdy jest końcówka sezonu i wesel mamy już dużo, będzie nam bardzo miło jak dacie nam dodatkowe 4 tygodnie.

Czy wykonujecie również filmy ślubne?

Niestety nie, jednak doradzimy wam najlepsze firmy.

W jaki sposób możemy się z wami skontaktować w celu omówienia szczegółów?

Najczęściej telefonicznie lub mailowo, wtedy ustalamy miejsce i godzinę naszego spotkania. Jeśli jednak nie mamy możliwości się spotkać, możemy porozmawiać również przez Skype, a umowę podpisać mailowo. Robimy tak bardzo często gdy nasze młode pary mieszkają za granicą.

Czy płacimy jakąś zaliczkę?

Tak, podczas podpisania umowy pobieramy zadatek w wysokości 30% od wartości całego zamówienia. Pamiętajcie, że tylko i wyłącznie umowa jest gwarancją rezerwacji terminu.

Kiedy płacimy resztę kwoty?

W momencie kiedy otrzymacie już wszystkie zdjęcia.

Masz pytania?